هزینه کارشناسی خودرو

هزینه کارشناسی خودرو

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که تصمیم به خرید یک خودروی مناسب گرفته باشید.سوالاتی که در این میان به ذهن شما می رسد این است که چگونه از قیمت و سلامت خودروی مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید؟کارشناس حرفه ای و مورد اعتماد از کدام مرجع انتخاب کنید؟ هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟در فرآیند کارشناسی چه مواردی بررسی میگردد؟و…

کارآزموده ،مرجع کارشناسی انواع خودروهای داخلی و خارجی می باشد.شما می توانید با درخواست کارشناس از طریق صفحه ی درخواست کارشناس یا شماره گیری ۰۲۱۲۸۴۲۸۴۶۰ با ما تماس حاصل نمایید.در کمتر از مدت یکساعت کارشناس به محل مورد درخواست شما رجوع می کند و خودرو را به طور کاملا تخصصی بررسی می نماید.

 

                        صفحه درخواست و مشاهده تعرفه ی کارشناسی خودروها

امروزه با گسترش تکنولوژی در تمامی سطوح صنعت ، خودرو را نیز مستثنی نگذاشته است.پیشرفت های صورت گرفته نیاز به افراد متخصص را دوچندان کرده است . کارشناسانی که تخصص کافی را در زمینه شناخت دقیق خودروها و مشخصات آنها داشته باشند یک نیاز مبرم است.

وقتی برای خرید خودروی دست دوم یا نو اقدام می شود،اطلاع از وضعیت سلامت فنی،اصالت و قیمت خودرو یک ضرورت است.خریدار خودرو ممکن است اطلاعاتی از خودروی مورد نظر داشته باشد ولی یقینا تخصص کافی را ندارد.کارشناس خودرو بهره گیری از دستگاه های تخصصی را ضمیمه تجربه ی سالیان خود می کند.

بهره گیری از دستگاه های دقیق برای تست بدنه و فنی خودرو،ضریب خطا را به صفر می رساند.اما برای متقاضیان استفاده از خدمات ما بسیار سوال است که هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟فرآیند کارشناسی شامل چه مواردی میگردد؟دلیل تفاوت قیمت کارشناسی خودرو در چیست؟

در پاسخ باید بگوییم هزینه برای بررسی هر خودرو متفاوت است.نحوه ی تعیین هزینه کارشناسی خودرو بر اساس ارزش هر خودرو می باشد.همچنین زمانی که برای بررسی بدنه و فنی هر خودرو صرف می گردد متفاوت است.در ادامه نوشته موارد مورد بررسی را بیان کرده ایم.

کارشناسی خودروی دست دوم

پرسش هایی که ممکن است هر خریدار خودرویی هنگام استفاده از خدمات کارشناسی داشته باشد این است که آیا کارشناس دانش و تخصص کافی را دارد؟آیا تضمینی بر کیفیت کار صورت گرفته وجود دارد؟خودرو بصورت کامل بررسی می گردد یا خیر؟قیمت خودرو نیز به من اعلام می گردد؟در پایان گزارشی به من داده می شود؟و…

کارشناسی خودروی دست دوم و نو شامل موارد زیر است:

  • کارشناسی بدنه خودرو بصورت کامل
  • بررسی رنگ خودرو با استفاده از الکومتر
  • بررسی اصالت اتاق،شاسی و موتور
  • نصب دیاگ تخصصی و بررسی خطاها 
  • کارشناسی فنی موتور و گیربکس
  • تست آپشن ها و بررسی کیلومتر کارکرد
  • تست رانندگی

پس از انجام کارشناسی،برگه ی گزارشی نیز ارائه می گردد که بالغ بر ۲۰۰ آیتم کارشناسی شده است. هزینه کارشناسی خودرو نیز در برگه گزارش ذکر می گردد و قیمت کارشناسی خودرو نیز بیان می گردد.شما می توانید از مشاوره ی رایگان خرید خودرو نیز استفاده نمایید.

هزینه کارشناسی خودرو با کیست؟فروشنده یا خریدار؟

سوال دیگری که پیش می آید این است که هزینه را چه کسی باید پرداخت کند؟فروشنده یا خریدار؟اگر خودرو خلاف گفته های فروشنده باشد چطور؟

پیشنهاد ما به تمام خریدارن خودرو اینست که ابتدا خودشان به محل خودرو مراجعه نمایند.با استفاده از راهنمایی های ما در بخش مقالات،خودرو را بررسی ظاهری نمایند.در صورتیکه خودرو از نظر ظاهری مورد پسندشان شد درخواست کارشناسی خود را ثبت نمایند تا کارشناس با مراجعه به محل بصورت دقیق و تخصصی خودرو را بررسی نماید.بدین ترتیب ریسک کمتری را متحمل می گردید.

در پاسخ اینکه هزینه با چه کسی است باید بگوییم معمولا هزینه را کسی پرداخت می کند که میخواهد از سلامت خودرو مطمئن گردد.این شخص معمولا خریدار خودرو است مگر اینکه طبق توافق خریدار و فروشنده که اگر خلاف گفته های فروشنده اثبات گردد فروشنده هزینه را بپردازد.اما اگر توافقی صورت نگرفته باشد هزینه را خریدار خودرو می پردازد.

 

آیا تعرفه ی کارشناسی خودروی دست دوم و نو متفاوت است؟

هزینه کارشناسی خودرو های دست دوم یا نو یکسان است.این به دلیل فرآیند کارشناسی یکسانی ست که برای همه ی خودروها انجام میگیرد.

بدنه و رنگ خودرو بصورت کامل بررسی می گردد.کیلومتر کارکرد واقعی خودرو مورد بررسی قرار میگیرد.سلامت آپشن ها و اصالت آنها مورد کارشناسی قرار می گیرد و پس از تست رانندگی،برگه ی گزارش نهایی ارائه می گردد.

 

آیا تعرفه یا قیمت کارشناسی خودرو های مختلف متفاوت است؟علت تفاوت در چیست؟

هزینه کارشناسی خودرو های مختلف متفاوت است. قیمت کارشناسی خودرو های مختلف(تعرفه) با توجه به ارزش خودرو تعیین می گردد.

 

آیا خودروی صفر کیلومتر هم نیاز به کارشناسی کردن دارد؟

بسیار دیده ایم خودروهای به ظاهر صفر کیلومتری را که کیلومترشان واقعی نبوده است ،دارای رنگ شدگی بوده اند،آپشن هایش سلامت هستند یا خیر؟

, , , , , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست