آیا کارشناسی خودرو هزینه است؟

آیا کارشناسی خودرو هزینه است؟

آیا کارشناسی خودرو هزینه است؟

کارشناسی خودرو یعنی زیر و رو یک خودرو پیش از خرید خودرو آن مورد بررسی قرار بگیرد.کارشناسی خودرو شامل بررسی بدنه، فنی، موتور و گیربکس، باتری، استارت خودرو، تجیزات یدکی خودرو، ترمز خودرو، کارکرد خودرو و…می باشد.حال باید دید که آیا کارشناسی خودرو هزینه است؟

آپشن‌های روز خودرو، کیلومتر و سیستم های برقی خودرو ، تست دیاگ و تست رانندگی می ‌باشد و لازم است توسط افراد متخصص یا مهندسین ارشد مکانیک که تجربه ی کاری بالایی دارند انجام شود.

زیرا افرادی که شناخت کافی از خودرو و قطعات خودرو ندارند نمی توانند به درستی سالم بودن خودرو را تشخصی دهند و خودروی سالم و بدون عیب را از خودروی ایراد دار شناسایی کنند.

کارشناسی خودرو به چه صورت انجام می شود؟

مراجعه به یک کارشناس خودرو برای کارشناسی خودرو ی خود و تشخیص سالم بودن آن قبل از خرید آن خودرو یکی از مراحل خرید خودرو به حساب می آید.

کارشناسی خودرو توسط کارشناس خودرو یک امر ضروری به حساب می آید و از هزینه های اضافه ی بعد از خرید جلو گیری می کند.

در واقع کارشناس خودرو به شما می گوید که کدام یک از قسمت های خودرو عیب دار است و بعد ها برای شما دردسر ساز می شود.

بیشتر میخواهیم بپردازیم که آیا کارشناسی خودرو هزینه است یا خیر؟

کارشناس خودرو

علاوه بر اینکه ممکن است قبل از پرداخت هزینه ی خودرو ی انتخاب شده توسط شما برای خرید آن هزینه کنید، ایرادات فنی و بدنه ماشین ممکن است در آینده ی نزدیکی خرج بسیار بالایی برای شما پیش بیاورد و خرج بالایی روی دستتان بگذارد.

کارشناسی خودرو توسط شرکت کارآزموده

کارشناسی خودروی کارآزموده به شما کمک می کند تا قبل از پرداخت هزینه از سلامت ظاهری و فنی خودرو اطمینان حاصل بفرمایید و با خاطری آسوده از خودروی خود استفاده نمایید.

گاهی ممکن است خودرو دارای ظاهری تمیز ، نو و قابل قبول ای داشته باشد

ولی در حالی که ثابقه ی تصادف ، رنگ خودرو ، چپ کردن ( یکی از مواردی است که بعد از خرید خودرو مشکلات بسیار زیاد و فاجعه باری اعم از جانی و مالی برای شما و خانواده ی شما به بار می آورد )

و تعویض قطعات خودرو داشته باشد که بررسی همه ی موارد بالا می تواند در تعیین قیمت خودرو ی صفر یا کارکرده موثر باشد.

روش های پوشاندن عیب های خودرو با توسعه ی صنعت و مهندسی مکانیک توسعه پیدا کرده است

که تنها راه تشخیص عیب های خودرو مراجعه به یک کارشناس خودرو ی با تجربه است.

تاثیرات کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو انقدر پیشرفت داشته و موفقیت آمیز بوده است که حتی به خودرو های صفر هم نفوذ کرده است و این روز ها حتی خودرو های صفر را هم قبل خرید باید توسط یک کاشناس خودرو ی حرفه ایی مورد بررسی قرار دهید.

( در مورد خودرو های داخلی می توان گفت که امکان جا انداختن قطعه ایی از خودرو وجود دارد و در مورد خودرو های خارجی می توان گفت که احتمال صدمه دیدن

برخی از قطعات خودرو د ر هنگام جا به جایی و وارد کشور کردن وجود دارد که از چشم خریدار پهنان است و تنها یک کارشناس خودرو قادر به تشخیص آن است ) .

یکی دیگر از مواردی که ما می گویم باید حتما کارشناسی خودرو انجام بگیرد ضررهای جانی است که ممکن است به خود راننده یا سرنشین های آن اسیب جدی و فاجعه باری برساند.

نتیجه گیری:

تیم کارشناسی کارآزموده تمام تلاش خود را می کند تا بتواند در زمینه های متنوعی در مورد خودرو به شما کمک کند تا بتوانید با خیال آسوده یک خودرو مناسب برای خود انتخاب کنید و از استفاده ی آن لذت ببرید .

شما می توانید با استفاده از طریق فرم درخواست کارشناسی خودرو کارآزموده خود را ثبت کنید تا اعضای تیم با شما تماس یگیرند و در یکی از محل های انتخابی شما یا ما کارشناسی خودرو را بصورت دقیق انجام دهند.

تمام مراحلی که طی می شود شما را در مورد کارشناسی ماشین خود مطمئن خواهد کرد.

و در نهایت کارشناسی خودرو کارآزموده به شما کمک می کند که سالم ترین و بی عیب ترین خودرو های موجود را با بودجه های مناسب به شما معرفی کند

درخواست کارشناسی
امتیاز دهی : 5
, , ,

پست های مرتبط

1 دیدگاه. کامنت گذاشتن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست